Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×

Ciekawe siatki w około boiska

Czasochłonnie zastanawiałem się nad planem na interes. Należałoby dostrzec to, iż na rynku zbytu, w szczególności sieciowej nie warto koncentrować się na masowych działaniach i wejściu na rynek o dużej konkurencji – o wiele bardziej opłacalnym interesem będzie zaatakowanie niszy, jaka w polsce nie wydaje się popularna. Zatem myślałem tak dobre kilka miesięcy, a pomysł na interes dopadł mnie w mało oczekiwanym położeniu – w czasie meczu piłkarskiego, jaki rozgrywałem ze znajomymi.
Mecz odbywał się na atrakcyjnym Orliku. Przegraliśmy go niestety, jednak nie o to chodzi. Podczas gry na bramce (moja ulubiona pozycja, grałem nawet jakiś czas w czwartej lidze polskiej ) zacząłem przypatrywać się precyzyjniej samemu Orlikowi. To co przykuło moją uwagę to wysokie siatki druciane otaczające boisko piłkarskie. Są one duże na około piętnaście metrów oraz bardzo stabilne. Wyprodukowane ze sztywnego drutu, doskonale parują niecelny strzał.
Doszedłem do wniosku, czemu by nie spróbować otworzyć sklepu z tego typu zabezpieczeniami? Co więcej siatek drucianych, jakie jest dozwolone rozkładać w tego rodzaju pomieszczeniach ciekawe są także tzw piłkochwyty czyli sieci wykonane ze sznurka rozstawiane na ogół w centrach sportowych, jakie także świetnie spełniają własną funkcję.
Jest to istotnie niszowy rynek – patrzyłem na konkurencję i wydaje się ona faktycznie niewielka. Dzięki temu bez trudności zostanie mi się przebić oferując profesjonalne usługi sprzedaży siatek sportowych. Ambicje mam duże, oraz wiem, że mimo tegoż, iż sporo pracy przede mną to mój projekt ma szansę się powieść.
Aktywność już założyłem, naturalnie jestem na etapie tworzenia sklepu, w jakim będę sprzedawać siatki, ogrodzenia sportowe oraz piłkochwyty. Swoją propozycję chciałbym z czasem powiększać, posiadam już nawet biznes plan, jaki być może pozwoli uzyskać mi dotację. Chce, ażeby moje siatki piłkarskie sprzedawane były naprawdę w kompletnej Polsce, a w przyszłości w Europie? Nie śmiejcie się ze mnie. Duże ambicje oraz dążenie do ich spełnienia to duża szansa na sukces. Podczas gdy wy się podśmiechujecie pod nosem, ja silnie będę pracować oraz planuję, iż nawet tak niszowa branża jak sprzedaż ogrodzeń na orliki, przy odpowiednim promowaniu pomoże osiągnąć sukces. A stąd już wyłącznie krok do dokonania marzeń. : ).

Close